Logo Rossmann

Lista dostępnych staży:

Staż w Dziale Rozwoju Pracowników
Miejsce realizacji: Łódź

Myślisz o stażu w Rossmannie?

Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w naszych drogeriach robi ponad 1 mln Polaków. Pierwszy Rossmann w naszym kraju powstał w 1993 r. w Łodzi. 28 lat później świętowaliśmy otwarcie 1500-nej drogerii. Dziś mamy ich w Polsce 1.800, a w każdym przynajmniej jedną kasę samoobsługową.

By zakupy były jeszcze prostsze uruchomiliśmy drogerię internetową. Logując się na stronie: www.rossmann.pl można zamawiać ulubione produkty o dowolnej porze, bez potrzeby ruszania się z domu. Stworzyliśmy również aplikację Rossmann PL, która umożliwia przystąpienie do Klubu Rossmann. Cieszy się ona wielkim zainteresowaniem, w swoich smartfonach ma ją 8,5 mln użytkowników.

Dla tych, którzy kochają odwiedzać nasze drogerie, przygotowaliśmy nowy sposób robienia zakupów – Rossmann GO. Klient wchodzi do sklepu, skanuje produkty telefonem, płaci za nie w wygodny sposób online lub w kasie i wychodzi.

Tworzymy zgrany zespół 16,8 tys. pracowników. Kierujemy się zasadą: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach. Oferujemy naszym klientom 24 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek). Co roku na nasze półki w drogeriach wprowadzamy 7 tys. nowości.

Dowiedz się więcej: www.rossmann.pl

Niebawem rusza III edycja

Niebawem rusza III edycja

Trwają przygotowania do kolejnej edycji programu „Sprawny staż”. W styczniu 2024 roku ogłosimy wszystkie terminy i regulamin projektu. Zapraszamy firmy oraz kandydatów do śledzenia bieżących informacji na stronie programu i na portalach społecznościowych Fundacji Integralia. Czytaj dalej: Niebawem rusza III edycja