Lista dostępnych staży:

Staż
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy lub zdalnie

Staż 
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy lub zdalnie

Staż
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy lub zdalnie

Myślisz o stażu w IKEA?

cgjchhkvjkjkjkjkbv
jkggjkjg

jggjljgljlk

dsdfjfkkjjkl

wizja pozostaje ta sama: tworzyć lepsze warunki codziennego życia dla wielu ludzi.

Cenimy różnorodność naszych pracowników. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie ona pomaga nam rozwijać się we wszystkich obszarach działalności. Wspieramy otwartą kulturę pracy, gdzie każdy czuje swoją przynależność, jest mile widziany, szanowany, akceptowany i doceniany za swoją wyjątkowość.

#wIKEAmożesz:

Być sobą – Każdemu pracownikowi zapewniamy możliwość działania w zgodzie ze sobą – zawsze jednak z szacunkiem do innych osób.

Budować dialog – Uważamy, że dobra komunikacja to podstawa wzajemnego zaufania. Jako IKEA zapewniamy bezpieczną przestrzeń do rozmowy ze wszystkimi osobami na każdym poziomie organizacji.

Rozwijać się – W IKEA masz szansę, aby rozwijać się w sposób, który najbardziej Ci odpowiada – możesz poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe kompetencje i wybrać swoją własną drogę rozwoju.

Dołączyć do różnorodnego zespołu – Stawiamy na różnorodne i zintegrowane zespoły – są one bardziej kreatywne i innowacyjne, uczestnicy motywują się nawzajem do myślenia oraz działania na różne sposoby i są dla siebie źródłem inspiracji.

Poznaj nas lepiej: Twoja Strona Pracy – IKEA; Sklepy IKEA – meble i wyposażenie wnętrz – IKEA