Lista dostępnych staży:

Staż – ścieżka analityczna
Miejsce realizacji: Sopot/ Gdańsk

Staż – ścieżka prawna
Miejsce realizacji: Sopot/ Gdańsk

Staż – ścieżka kreatywna
Miejsce realizacji: Sopot

Myślisz o stażu w ERGO Hestii?

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Firma spełnia najwyższe standardy i posiada kilkuletnią strategię w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG w trzech obszarach swojej działalności – ubezpieczenia, inwestycje i własna działalność. W zakresie ochrony środowiska i klimatu wprowadza zmiany wewnątrz firmy i w jej otoczeniu: tworzy produkty ubezpieczeniowe wspierające ochronę środowiska, realizuje plan redukcji emisji CO2 wynikającej z działalności biznesowej, posiada politykę odpowiedzialnego inwestowania (Responsible Investment Guidelines). Firma promuje wśród pracowników dojazdy do pracy rowerem, grupowe przejazdy samochodem i oszczędność papieru oraz innych surowców. Stale powiększa swoją flotę samochodów hybrydowych, co roku funduje nagrodę dla najbardziej proekologicznych uzdrowisk w Polsce oraz jako jedyny ubezpieczyciel posiada własny park i pasiekę. Działania ERGO Hestii nie ograniczają się tylko do ochrony środowiska, firma wdraża różne procesy biznesowe w obszarze społecznym. Dodatkowo ubezpieczyciel powołał fundację Artystyczna Podróż Hestii działającą na rzecz artystów sztuk wizualnych, a także Fundację Integralia zajmującą się aktywizacją osób z niepełnosprawnościami, między innymi poprzez program „Sprawny staż”, czy program „Ja też”, Nagrodę Literacka Podróż Hestii, w ramach której wybierane są najlepsze książki dla dzieci i młodzieży, a także jest fundatorem Nagrody Znaku i Hestii im. Ks. Józefa Tischnera.

ERGO Hestia jest jedyną organizacją z sektora finansowego w Polsce z prestiżowym Certyfikatem EMAS (EcoManagement and Audit Scheme). Została wyróżniona certyfikatem Great Place to Work oraz kolejny raz z rzędu otrzymała nagrodę Top Employer. Zdobyła również Srebrny i Zielony Listek CSR „Polityki”. ERGO Hestia znalazła się na liście Diversity IN check (zestawienie najbardziej zaawansowanych pracodawców w Polsce w zakresie zarządzania różnorodnością) oraz wśród Liderów Klimatycznych Forbes. Firma otrzymała także specjalną nagrodę Stena Circular Economy Award dla najlepszej praktyki 5-lecia oraz jest jedynym ubezpieczycielem z certyfikatem „Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży”.

W szeregach firmy pracuje już ponad 100 osób z niepełnosprawnościami – w większości na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich.

Dowiedz się więcej: www.ergohestia.pl

Przyspiesz swoją karierę. Aplikuj!

Przyspiesz swoją karierę. Aplikuj!

Wystartowała rekrutacja kandydatów do II edycji programu. Do udziału zapraszamy studentów i absolwentów studiów licencjackich, magisterskich lub inżynierskich w dowolnym trybie, którzy posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i nie ukończyli 30. roku życia. Fundacja Integralia zorganizuje dla uczestników przyjazne, płatne staże w dużych i znanych firmach. Czytaj dalej: Przyspiesz swoją karierę. Aplikuj!

Film „Sprawny staż” już dostępny

Film „Sprawny staż” już dostępny

Polecamy film z pierwszej edycji programu „Sprawny staż”. O tym, jak dużą wartość ma program przekonacie się słuchając historii Zosi oraz Darka – stażystów w działach prawnych oraz Agaty, dla której matematyka i analiza danych to codzienność. Nie zabrakło również głosu przedstawicieli firmy Bayer, ERGO Hestia oraz Siemens Healthineers. Ich doświadczenia udowadniają, że wystarczy odrobina zaangażowania i otwartości, by stworzyć dobre, inkluzywne miejsce pracy. Czytaj dalej: Film „Sprawny staż” już dostępny