Do 7 kwietnia przedłużamy możliwość zgłaszania firm do II edycji programu „Sprawny staż”. Pozostały ostatnie wolne miejsca! Do tej pory do projektu przystąpiły IKEA, ERGO Hestia, Bayer, Siemens Healthineers, Accenture, Twinings.

Zapraszamy firmy działające na rzecz rozwoju Diversity & Inclusion w swoich organizacjach. Fundacja Integralia wesprze realizację tych celów poprzez pomoc w zatrudnieniu stażystów z niepełnosprawnościami, przygotowanie zespołu do integracji oraz w razie potrzeby doradztwo w zakresie przystosowania stanowiska pracy.

W inicjatywie mogą wziąć udział podmioty, które realizują strategię zrównoważonego rozwoju oraz posiadają status dużego przedsiębiorstwa. Każdy pracodawca może zgłosić do 3 miejsc stażowych.

Aby wziąć udział w programie, należy do 7 kwietnia wysłać formularz zgłoszeniowy na adres agnieszka.zborowska@integralia.pl.

***

Obejrzyj film podsumowujący I edycję programu i dowiedz się co „Sprawny staż” wniósł w życie firm oraz stażystów.

Dołącz do programu i promuj różnorodność w swojej organizacji.

Masz pytania? Umów się na krótką prezentację i spotkanie z menadżerką projektu Agnieszką Zborowską, email: agnieszka.zborowska@integralia.pl.

W związku ze zmianą daty końcowej nadsyłania zgłoszeń przez firmy, zmianie uległ § 2 ust. 1 Regulaminu II edycji programu Sprawny staż. Zmiany nastąpiły także w brzmieniu § 2 ust. 4. Zaktualizowana wersja Regulaminu znajduje się w stopce niniejszej strony internetowej Programu www.sprawnystaz.pl.