Logo Twinings

Lista dostępnych staży:

Staż w administracji
Miejsce realizacji: Swarzędz- Jasin k. Poznania

Staż w dziale PR
Miejsce realizacji: Swarzędz- Jasin k. Poznania

Myślisz o stażu w Twinings?

Fabryka Twinings w Swarzędzu pod Poznaniem – R. Twining and Company sp. z o.o.  – rozpoczęła produkcję w 2011 roku i należy do czołówki najnowocześniejszych, zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych w Europie. Szybko się rozwijamy, stawiamy na nowoczesność i ciągłe doskonalenie, a nasza fabryka w ostatnim czasie stała się największą fabryką herbaty w Europie.  Cały czas poszerzamy szeroki wachlarz oferowanych produktów i dostarczamy je do ponad 120 krajów.

Jesteśmy stabilnym pracodawcą – należymy do brytyjskiego koncernu spożywczego Associated British Foods (www.abf.co.uk ).  Cenimy nasze wartości, które stanowią podstawę wszystkiego, co robimy – współpracujemy i szanujemy różnice, aby osiągać wspaniałe rezultaty.  Wierzymy, że siła Firmy tkwi w jej różnorodności.  Twinings Swarzędz to miejsce dla każdego, kto posiada odpowiednie kompetencje i podziela nasze wspólne wartości. Każdy Pracownik, mając swoją indywidualną i niepowtarzalną osobowość, wnosi nowy punkt widzenia, nowe pomysły i nowy sposób działania.  Jesteśmy na siebie otwarci i słuchamy się nawzajem. Razem chcemy budować kulturę integracji, która zachęca do działania, wspiera i docenia różnorodne głosy naszych Pracowników.

Dlaczego jest to dla nas tak ważne? Po pierwsze, jest to po prostu jedyne właściwe dla nas podejście. Po drugie, stanowi zapewnienie, które chcemy zaoferować wszystkim naszym Pracownikom, gdzie każdy jest inspirowany każdego dnia do osiągania wspaniałych rezultatów. Po trzecie, wiemy, że zróżnicowane i zintegrowane zespoły, gdzie pracownicy czują się w pełni akceptowani, osiągają znacznie większy sukces zarówno w sensie biznesowym, jak i osobistym.

Więcej o nas na stronie: www.twinings.pl