Do 31 maja wydłużamy okres rekrutacji do programu „Sprawny staż”. Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do grona stażystów wciąż mogą zgłosić swoją kandydaturę.

Jedną z głównych korzyści udziału w projekcie jest zdobycie doświadczenia w znanej i międzynarodowej firmie. Ich dobór nie był przypadkowy, są to bowiem przedsiębiorstwa, dla których włączanie osób z niepełnosprawnościami to jeden z celów realizacji strategii zatrudnienia. – wyjaśnia Agnieszka Zborowska, koordynatorka programu.

Dodatkowo warto podkreślić, iż w trosce o komfort współpracy zespołów, do których dołączą stażyści, Fundacja Integralia przeprowadzi szkolenie na temat zasad komunikacji i savoir vivre wobec osób z niepełnosprawnościami.

W związku ze zmianą daty końcowej nadsyłania zgłoszeń przez kandydatów, zmianie uległ § 2 ust. 6 Regulaminu programu Sprawny staż. Zmiany nastąpiły także w brzmieniu § 1 ust. 4.  Zaktualizowana wersja Regulaminu znajduje się w stopce niniejszej strony internetowej Programu www.sprawnystaz.pl.