Logo Deloitte

Lista dostępnych staży:

Staż w dziale Talent/ HR
Miejsce realizacji: Warszawa

Staż w dziale Doradztwa Podatkowego
Miejsce realizacji: Warszawa

Myślisz o stażu w Deloitte?

Deloitte w Polsce znajduje się wśród wiodących firm realizujących profesjonalne usługi doradcze w ramach sześciu najważniejszych obszarów: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego, zarządzania ryzykiem, doradztwa finansowego oraz prawnego. Zespół Deloitte pracujący w polskich biurach liczy obecnie ponad 4600 specjalistów z różnych dziedzin. Przy wsparciu technologii nasi specjaliści inspirują klientów do podejmowania ambitnych decyzji biznesowych, wspierają rozwój gospodarczy i społeczny.

Deloitte to miejsce, w którym dopasujesz karierę idealnie do swoich potrzeb. Nasi liderzy będą wspierać Cię w rozwoju zawodowym i inspirować do obrania odpowiedniej drogi. Dzięki nim poczujesz stabilność, zyskasz wiedzę i doświadczenie, a Twoje plany zawodowe staną się jasne. W Deloitte wszyscy mają możliwości kształtowania wyjątkowej i satysfakcjonującej ścieżki kariery.

Dowiedz się więcej: www2.deloitte.com

Niebawem rusza III edycja

Niebawem rusza III edycja

Trwają przygotowania do kolejnej edycji programu „Sprawny staż”. W styczniu 2024 roku ogłosimy wszystkie terminy i regulamin projektu. Zapraszamy firmy oraz kandydatów do śledzenia bieżących informacji na stronie programu i na portalach społecznościowych Fundacji Integralia. Czytaj dalej: Niebawem rusza III edycja