Logo Symfonia

Lista dostępnych staży:

Staż – Scrum Master (junior)
Miejsce realizacji: Warszawa

Staż w Dziale Personalnym
Miejsce realizacji: Warszawa

Staż w Dziale Szkoleń
Miejsce realizacji: Warszawa

Myślisz o stażu w Symfonii?

Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspiera transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z naszych rozwiązań korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce. Tworzymy i rozwijamy oprogramowanie do zarządzania całym przedsiębiorstwem (ERP). Od ponad roku systematycznie tworzymy oprogramowanie w wersji native cloud. Jesteśmy producentem programów i aplikacji przeznaczonych do obsługi oraz automatyzacji finansów i księgowości, kadr i płac, HR, wsparcia sprzedaży tradycyjnej i w kanale e-commerce, zarządzania magazynem, produkcją, elektronicznym obiegiem dokumentów oraz analizą danych. Dzięki współpracy z siecią blisko 200 partnerów technologicznych i biznesowych optymizujemy zarządzanie przedsiębiorstwami we wszystkich regionach i województwach. Od lat prowadzimy także działania edukacyjne. Jesteśmy strategicznym członkiem fundacji Digital Poland oraz członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Wspólnie wyjaśniamy, jak wykorzystać cyfryzację w biznesie do usprawnienia codziennej pracy i osiągania lepszych wyników. Tłumaczymy zawiłości prawa gospodarczego. Dbamy o to, by nasi Klienci, Partnerzy oraz Pracownicy byli gotowi na zmiany.

Zatrudniamy ponad 500 pracowników w różnych lokalizacjach w Polsce. Jesteśmy firmą otwartą na tych, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Praktyki i staże w różnych działach i zespołach organizujemy w zależności od potrzeb i zgłoszeń osób zainteresowanych.

Korzyści ze współpracy:

  • Pracujemy zdalnie lub hybrydowo, korzystając z komfortowego biura głównego w Warszawie oraz kilku oddziałów na terenie kraju. Na wybranych stanowiskach można pracować 100% z domu.
  • Czerpiemy satysfakcję z elastycznych godzin pracy.
  • Korzystamy z wewnętrznych aplikacji wspierających naszą pracę.
  • Jesteśmy zorientowani na współpracę i skuteczne działanie.

 Więcej o nas: symfonia.pl

Przyspiesz swoją karierę. Aplikuj!

Przyspiesz swoją karierę. Aplikuj!

Wystartowała rekrutacja kandydatów do II edycji programu. Do udziału zapraszamy studentów i absolwentów studiów licencjackich, magisterskich lub inżynierskich w dowolnym trybie, którzy posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i nie ukończyli 30. roku życia. Fundacja Integralia zorganizuje dla uczestników przyjazne, płatne staże w dużych i znanych firmach. Czytaj dalej: Przyspiesz swoją karierę. Aplikuj!

Film „Sprawny staż” już dostępny

Film „Sprawny staż” już dostępny

Polecamy film z pierwszej edycji programu „Sprawny staż”. O tym, jak dużą wartość ma program przekonacie się słuchając historii Zosi oraz Darka – stażystów w działach prawnych oraz Agaty, dla której matematyka i analiza danych to codzienność. Nie zabrakło również głosu przedstawicieli firmy Bayer, ERGO Hestia oraz Siemens Healthineers. Ich doświadczenia udowadniają, że wystarczy odrobina zaangażowania i otwartości, by stworzyć dobre, inkluzywne miejsce pracy. Czytaj dalej: Film „Sprawny staż” już dostępny