Lista dostępnych staży:

Stażysta/ka w zespole People Planning
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy lub zdalnie

Stażysta/ka w zespole Co-worker Relations
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy lub zdalnie

Stażysta/ka w zespole Communication
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy lub zdalnie

Myślisz o stażu w IKEA?

IKEA to globalna marka artykułów wyposażenia domu, która oferuje przystępną cenę, stylowe wzornictwo i komfort ludziom na całym świecie. Od skromnych początków w położonym pośród lasów mieście Älmhult w Szwecji przeszliśmy długą drogę, ale nasza wizja pozostaje ta sama: tworzyć lepsze warunki codziennego życia dla wielu ludzi.

Cenimy różnorodność naszych pracowników. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie ona pomaga nam rozwijać się we wszystkich obszarach działalności. Wspieramy otwartą kulturę pracy, gdzie każdy czuje swoją przynależność, jest mile widziany, szanowany, akceptowany i doceniany za swoją wyjątkowość.

#wIKEAmożesz:

Być sobą – Każdemu pracownikowi zapewniamy możliwość działania w zgodzie ze sobą – zawsze jednak z szacunkiem do innych osób.

Budować dialog – Uważamy, że dobra komunikacja to podstawa wzajemnego zaufania. Jako IKEA zapewniamy bezpieczną przestrzeń do rozmowy ze wszystkimi osobami na każdym poziomie organizacji.

Rozwijać się – W IKEA masz szansę, aby rozwijać się w sposób, który najbardziej Ci odpowiada – możesz poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe kompetencje i wybrać swoją własną drogę rozwoju.

Dołączyć do różnorodnego zespołu – Stawiamy na różnorodne i zintegrowane zespoły – są one bardziej kreatywne i innowacyjne, uczestnicy motywują się nawzajem do myślenia oraz działania na różne sposoby i są dla siebie źródłem inspiracji.

Poznaj nas lepiej: Twoja Strona Pracy – IKEA; Sklepy IKEA – meble i wyposażenie wnętrz – IKEA

Niebawem rusza III edycja

Niebawem rusza III edycja

Trwają przygotowania do kolejnej edycji programu „Sprawny staż”. W styczniu 2024 roku ogłosimy wszystkie terminy i regulamin projektu. Zapraszamy firmy oraz kandydatów do śledzenia bieżących informacji na stronie programu i na portalach społecznościowych Fundacji Integralia. Czytaj dalej: Niebawem rusza III edycja

Staż przez pryzmat spektrum. Wywiad z uczestnikami programu. Część druga

Staż przez pryzmat spektrum. Wywiad z uczestnikami programu. Część druga

Julia i Jakub – laureaci II edycji „Sprawnego stażu” – kontynuują rozmowę na temat udziału w projekcie i po zakończeniu stażu dzielą się swoimi doświadczeniami. Opowiadają o tym, co zmieniło się w ich życiu, jak odnaleźli się w korporacji oraz z jakimi trudnościami musieli się zmierzyć. Ujawniają także, czy ich neuroatypowość spotkała się ze zrozumieniem w pracy. Ze stażystami rozmawia koordynatorka programu – Agnieszka Zborowska. Czytaj dalej: Staż przez pryzmat spektrum. Wywiad z uczestnikami programu. Część druga