IKEA to globalna marka artykułów wyposażenia domu, która oferuje przystępną cenę, stylowe wzornictwo i komfort ludziom na całym świecie. Od skromnych początków w położonym pośród lasów mieście Älmhult w Szwecji przeszliśmy długą drogę, ale nasza wizja pozostaje ta sama: tworzyć lepsze warunki codziennego życia dla wielu ludzi.

Cenimy różnorodność naszych pracowników. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie ona pomaga nam rozwijać się we wszystkich obszarach działalności. Wspieramy otwartą kulturę pracy, gdzie każdy czuje swoją przynależność, jest mile widziany, szanowany, akceptowany i doceniany za swoją wyjątkowość.

#wIKEAmożesz:

Być sobą – Każdemu pracownikowi zapewniamy możliwość działania w zgodzie ze sobą – zawsze jednak z szacunkiem do innych osób.

Budować dialog – Uważamy, że dobra komunikacja to podstawa wzajemnego zaufania. Jako IKEA zapewniamy bezpieczną przestrzeń do rozmowy ze wszystkimi osobami na każdym poziomie organizacji.

Rozwijać się – W IKEA masz szansę, aby rozwijać się w sposób, który najbardziej Ci odpowiada – możesz poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe kompetencje i wybrać swoją własną drogę rozwoju.

Dołączyć do różnorodnego zespołu – Stawiamy na różnorodne i zintegrowane zespoły – są one bardziej kreatywne i innowacyjne, uczestnicy motywują się nawzajem do myślenia oraz działania na różne sposoby i są dla siebie źródłem inspiracji.

 

Poznaj nas lepiej: Twoja Strona Pracy – IKEA; Sklepy IKEA – meble i wyposażenie wnętrz – IKEA

 

Lista dostępnych staży:

Staż w dziale Rekrutacji
Miejsce realizacji: Warszawa

Staż w Zespole Employer Brandingu
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy

Staż w Zespole Rekrutacji i Onboardingu
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy

Uruchamiamy II edycję

Uruchamiamy II edycję

Przed nami II edycja programu Sprawny staż. W tym roku rozwijamy projekt i rozszerzamy pole działania. Do udziału zapraszamy 10-ciu pracodawców, odpowiadając jednocześnie na potrzeby uczestników dotyczące większej i bardziej zróżnicowanej liczby ofert stażowych. Z przyjemnością rozpędzimy kariery kolejnych studentów i absolwentów oraz otworzymy nowe firmy na współpracę z osobami z niepełnosprawnościami. A z czego mogą skorzystać obie strony w II edycji? Czytaj dalej: Uruchamiamy II edycję

Zakończenie I edycji

Zakończenie I edycji

17 listopada odbyło się podsumowanie pierwszej edycji programu „Sprawny staż”. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele firm oraz reprezentanci organizacji, które objęły patronat nad projektem. Program poprzez połączenie sił, by stworzyć dostępne miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami, stał się okazją do integracji i szansą na rozwój dla obu stron. Czytaj dalej: Zakończenie I edycji