Lista dostępnych staży:

Stażysta/ka w zespole People Planning
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy lub zdalnie

Stażysta/ka w zespole Co-worker Relations
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy lub zdalnie

Stażysta/ka w zespole Communication
Miejsce realizacji: Janki k. Warszawy lub zdalnie

Myślisz o stażu w IKEA?

IKEA to globalna marka artykułów wyposażenia domu, która oferuje przystępną cenę, stylowe wzornictwo i komfort ludziom na całym świecie. Od skromnych początków w położonym pośród lasów mieście Älmhult w Szwecji przeszliśmy długą drogę, ale nasza wizja pozostaje ta sama: tworzyć lepsze warunki codziennego życia dla wielu ludzi.

Cenimy różnorodność naszych pracowników. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie ona pomaga nam rozwijać się we wszystkich obszarach działalności. Wspieramy otwartą kulturę pracy, gdzie każdy czuje swoją przynależność, jest mile widziany, szanowany, akceptowany i doceniany za swoją wyjątkowość.

#wIKEAmożesz:

Być sobą – Każdemu pracownikowi zapewniamy możliwość działania w zgodzie ze sobą – zawsze jednak z szacunkiem do innych osób.

Budować dialog – Uważamy, że dobra komunikacja to podstawa wzajemnego zaufania. Jako IKEA zapewniamy bezpieczną przestrzeń do rozmowy ze wszystkimi osobami na każdym poziomie organizacji.

Rozwijać się – W IKEA masz szansę, aby rozwijać się w sposób, który najbardziej Ci odpowiada – możesz poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe kompetencje i wybrać swoją własną drogę rozwoju.

Dołączyć do różnorodnego zespołu – Stawiamy na różnorodne i zintegrowane zespoły – są one bardziej kreatywne i innowacyjne, uczestnicy motywują się nawzajem do myślenia oraz działania na różne sposoby i są dla siebie źródłem inspiracji.

Poznaj nas lepiej: Twoja Strona Pracy – IKEA; Sklepy IKEA – meble i wyposażenie wnętrz – IKEA

Accenture. Różnorodność oparta na kompetencjach

Accenture. Różnorodność oparta na kompetencjach

Praca w otwartej i przyjaznej dla osób z niepełnosprawnościami organizacji daje wiele możliwości rozwoju. Wśród dużych pracodawców na tym tle wyróżnia się Accenture —globalna firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. O pracy w Accenture, rekrutacji, udogodnieniach dla osób o różnych potrzebach oraz sposobach na dobry start zawodowy w nowym miejscu opowiada wieloletni pracownik — Daniel Rudnicki. Czytaj dalej: Accenture. Różnorodność oparta na kompetencjach

Staż przez pryzmat spektrum. Wywiad z uczestnikami programu

Staż przez pryzmat spektrum. Wywiad z uczestnikami programu

W lipcu stażyści II edycji „Sprawnego stażu” rozpoczęli pracę. Wśród nich Julia i Jakub – osoby będące w spektrum autyzmu. Tuż przed startem opowiadają o swoich codziennych wyzwaniach, obawach i doświadczeniach na rynku pracy. W rozmowie z Agnieszką Zborowską – koordynatorką projektu – mówią o tym, jakie stereotypy ich dotykają, dlaczego nietypowe potrzeby są typowe i w jaki sposób pracodawca może w pełni wykorzystać ich potencjał. Czytaj dalej: Staż przez pryzmat spektrum. Wywiad z uczestnikami programu